De informatiebron voor actuele ontwikkelingen en achtergronden over internationale arbeid

De onbewuste salary split met Duitsland

Geschreven door: <a href="https://www.grensoverschrijdendwerken.nl/author/lucbok/" target="_self">Luc ten Bokum</a>

Geschreven door: Luc ten Bokum

26 januari 2017

Auteur: Luc ten Bokum MB RB, eigenaar LTB Belastingadvies (info@ltb-belastingadvies.nl)

Voornamelijk in de grensstreek met Duitsland zie je dat steeds meer Nederlanders een baan vinden in Duitsland. Veel van deze personen werken grensoverschrijdend (wereldwijd) en/of werken een aantal dagen per week vanuit huis in Nederland. Veelal wordt gedacht dat het gehele salaris in Duitsland is belast omdat de werkgever in Duitsland gevestigd is. Maar is dit ook echt het geval?

Voor de volledige inhoud dient u in te loggen

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken? Sluit een abonnement af. Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Sluit een abonnement af

Aanmelden voor bestaande gebruikers
Loading...
   
Gepubliceerd in: Vakblad 4, 2017

Vakblad

Vakblad Grensoverschrijdend Werken nr 64

Het Vakblad Grensoverschrijdend Werken is een nieuwe, onafhankelijke informatiebron voor actuele ontwikkelingen en achtergronden op het gebied van internationale arbeid. De onderwerpen zijn: fiscaliteit, sociale zekerheid, arbeidsrecht, migratierecht, pensioen, vermogensrecht en familierecht. Het heeft een insteek gericht op de actualiteit.

Nog geen abonnement?

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken?

Neem een abonnement

Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Log in