Auteurs: Marian Manders-van de Vinne en Ruth De Baere, respectievelijk werkzaam bij Boxx Global Expat Solutions (Marian@boxx-expat.com) en werkzaam als zelfstandig advocaat
In sommige door België gesloten verdragen ter vermijding van dubbele belasting wordt enkel vrijstelling van buitenlandse inkomsten toegekend als aangetoond kan worden dat deze inkomsten onderworpen zijn aan een buitenlandse belastingheffing. Deze zogenaamde “subject to tax” clausule zorgt al jaren voor discussie tussen de fiscus en de belastingplichtigen en was ook aanleiding voor tegenstrijdige rechtspraak. Een recente uitspraak van het Hof van Cassatie biedt nu uitkomst.
Voor de volledige inhoud dient u in te loggen
Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken? Sluit een abonnement af. Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.
Sluit een abonnement af