De informatiebron voor actuele ontwikkelingen en achtergronden over internationale arbeid

Tekengeld uitgeleende Belgische voetballers aan Nederlandse voetbalclubs in Nederland belast

Geschreven door: <a href="https://www.grensoverschrijdendwerken.nl/author/andyco/" target="_self">Andy Cools</a>

Geschreven door: Andy Cools

16 september 2021

Auteur: Dr. A.S. Cools, werkzaam bij de sectie internationaal belastingrecht bij de Belastingdienst. Het artikel is geschreven op persoonlijke titel.

Hof Arnhem-Leeuwarden beslist dat de tekengelden van Belgische profvoetballers die worden verhuurd aan Nederlandse clubs een beloning zijn voor de werkzaamheden die de speler naar verwachting in de contractperiode zal verrichten. Hierop is artikel 17 van het belastingverdrag tussen België en Nederland van toepassing (Hof Arnhem-Leeuwaarden 18 mei 2021, NLF 2021/1204 met noot D. Molenaar).

Voor de volledige inhoud dient u in te loggen

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken? Sluit een abonnement af. Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Sluit een abonnement af

Aanmelden voor bestaande gebruikers
Loading...
   
Gepubliceerd in: Vakblad 41, 2021

Vakblad

Vakblad Grensoverschrijdend Werken nr 64

Het Vakblad Grensoverschrijdend Werken is een nieuwe, onafhankelijke informatiebron voor actuele ontwikkelingen en achtergronden op het gebied van internationale arbeid. De onderwerpen zijn: fiscaliteit, sociale zekerheid, arbeidsrecht, migratierecht, pensioen, vermogensrecht en familierecht. Het heeft een insteek gericht op de actualiteit.

Nog geen abonnement?

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken?

Neem een abonnement

Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Log in