De informatiebron voor actuele ontwikkelingen en achtergronden over internationale arbeid

Sociale zekerheid in een drie landen-situatie

Geschreven door: <a href="https://www.grensoverschrijdendwerken.nl/author/abousr/" target="_self">Asmae Bousrou</a>

Geschreven door: Asmae Bousrou

22 september 2017

Auteur: Asmae Bousrou, werkzaam bij de People Advisory Services praktijk van Ernst & Young Belastingadviseurs LLP te Eindhoven (asmae.bousrou@nl.ey.com).

Welk sociaalzekerheidsverdrag is van toepassing indien een werknemer in een ander land woont dan waar hij werkt (binnen de EU) en vervolgens door zijn buitenlandse werkgever gedetacheerd wordt naar een niet-EU land? Het antwoord lijkt simpel, maar niets is minder waar. In dit artikel zal aan de hand van een casus op deze vraag worden ingegaan. Ook zal aandacht worden besteed aan het Aldewereld-arrest.

Voor de volledige inhoud dient u in te loggen

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken? Sluit een abonnement af. Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Sluit een abonnement af

Aanmelden voor bestaande gebruikers
Loading...
   
Gepubliceerd in: Vakblad 9, 2017

Vakblad

Vakblad Grensoverschrijdend Werken nr 64

Het Vakblad Grensoverschrijdend Werken is een nieuwe, onafhankelijke informatiebron voor actuele ontwikkelingen en achtergronden op het gebied van internationale arbeid. De onderwerpen zijn: fiscaliteit, sociale zekerheid, arbeidsrecht, migratierecht, pensioen, vermogensrecht en familierecht. Het heeft een insteek gericht op de actualiteit.

Nog geen abonnement?

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken?

Neem een abonnement

Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Log in