De informatiebron voor actuele ontwikkelingen en achtergronden over internationale arbeid

34 dagen thuiswerken – regeling Nederland-Duitsland

Geschreven door: <a href="https://www.grensoverschrijdendwerken.nl/author/bastiaan/" target="_self">Bastiaan Didden</a>

Geschreven door: Bastiaan Didden

15 april 2025

In een nieuwsbericht op Rijksoverheid.nl is aangekondigd dat het belastingverdrag Nederland-Duitsland wordt gewijzigd om zo mogelijk te maken dat maximaal 34 dagen kan worden thuis gewerkt zonder dat dit leidt tot een salary-split. Als meer dan 30 minuten op een dag wordt thuis gewerkt, wordt dit volgens het bericht gezien als thuiswerkdag. De nadere inwerkingtredingsdatum is afhankelijk van goedkeuring door beide parlementen.

Bron: Rijksoverheid.nl, Nieuws, 14 april 2025

Voor de volledige inhoud dient u in te loggen

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken? Sluit een abonnement af. Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Sluit een abonnement af

Aanmelden voor bestaande gebruikers
Loading...
   
Gepubliceerd in: Nieuws

Vakblad

Vakblad Grensoverschrijdend Werken nr 64

Het Vakblad Grensoverschrijdend Werken is een nieuwe, onafhankelijke informatiebron voor actuele ontwikkelingen en achtergronden op het gebied van internationale arbeid. De onderwerpen zijn: fiscaliteit, sociale zekerheid, arbeidsrecht, migratierecht, pensioen, vermogensrecht en familierecht. Het heeft een insteek gericht op de actualiteit.

Nog geen abonnement?

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken?

Neem een abonnement

Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Log in

Geavanceerd zoeken

Met een abonnement kunt u geavanceerd zoeken en heeft u volledig toegang tot alle artikelen.

Geavanceerd zoeken

Laatste nieuws