De informatiebron voor actuele ontwikkelingen en achtergronden over internationale arbeid

AB in Duitse vennootschap leidt tot navordering buiten 5-jaarstermijn

Geschreven door: <a href="https://www.grensoverschrijdendwerken.nl/author/carlodouven/" target="_self">Carlo Douven</a>

Geschreven door: Carlo Douven

9 november 2017

Een inwoner van Nederland heeft een AB-winst behaald met de verkoop van zijn Duitse aandelen tegen een te lage prijs aan zijn Nederlandse BV. De navordering ziet op bijna 5 miljoen inkomen van Duitse oorsprong. De inspecteur mag de verlengde navorderingstermijn van 12 jaar hanteren.

Bron: ECLI:NL:GHARL:2017:9205

Voor de volledige inhoud dient u in te loggen

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken? Sluit een abonnement af. Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Sluit een abonnement af

Aanmelden voor bestaande gebruikers
Loading...
   
Gepubliceerd in: Nieuws

Vakblad

Vakblad Grensoverschrijdend Werken nr 64

Het Vakblad Grensoverschrijdend Werken is een nieuwe, onafhankelijke informatiebron voor actuele ontwikkelingen en achtergronden op het gebied van internationale arbeid. De onderwerpen zijn: fiscaliteit, sociale zekerheid, arbeidsrecht, migratierecht, pensioen, vermogensrecht en familierecht. Het heeft een insteek gericht op de actualiteit.

Nog geen abonnement?

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken?

Neem een abonnement

Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Log in