Asscher maakt modelteksten sociale zekerheidsverdragen bekend

Geschreven door: <a href="https://www.grensoverschrijdendwerken.nl/author/carlodouven/" target="_self">Carlo Douven</a>

Geschreven door: Carlo Douven

4 mei 2017

 

Minister Asscher heeft de Eerste Kamer geïnformeerd over het verdragsbeleid inzake sociale zekerheid. Hij presenteert modelteksten voor verdragen ter voorkoming dubbele premieafdracht gedetacheerden en voor de controle van export wettelijke regeling inzake ouderdom. Ook voor recente ontwikkelingen bestaan modelteksten. Omdat een verdrag door onderhandelingen tot stand komen wijken de diverse verdragen vaak van elkaar af.

Bron: Minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, 3 mei 2017, nr. 2017-0000037165

 

Voor de volledige inhoud dient u in te loggen

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken? Sluit een abonnement af. Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Sluit een abonnement af

Aanmelden voor bestaande gebruikers
Loading...
   
Gepubliceerd in: Nieuws

Vakblad

Vakblad Grensoverschrijdend Werken nr 64

Het Vakblad Grensoverschrijdend Werken is een nieuwe, onafhankelijke informatiebron voor actuele ontwikkelingen en achtergronden op het gebied van internationale arbeid. De onderwerpen zijn: fiscaliteit, sociale zekerheid, arbeidsrecht, migratierecht, pensioen, vermogensrecht en familierecht. Het heeft een insteek gericht op de actualiteit.

Nog geen abonnement?

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken?

Neem een abonnement

Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Log in