De informatiebron voor actuele ontwikkelingen en achtergronden over internationale arbeid

Dubbele heffing DJ moet onder bezielende leiding rechter worden opgelost

Geschreven door: <a href="https://www.grensoverschrijdendwerken.nl/author/carlodouven/" target="_self">Carlo Douven</a>

Geschreven door: Carlo Douven

2 februari 2021

Een DJ geniet inkomen als artiest van zijn vennootschap en LLC. De vennootschap en LLC kunnen de buitenlandse bronbelasting zelf niet verrekenen. Voor zover de LLC en de venootschap de bronbelasting niet kunnen verrekenen kan dat bij de artiest in privé worden verrekend.

Bron: Advocaat Generaal Wattel, 7 januari 2021, ECLI:NL:PHR:2021:19

Voor de volledige inhoud dient u in te loggen

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken? Sluit een abonnement af. Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Sluit een abonnement af

Aanmelden voor bestaande gebruikers
Loading...
   
Gepubliceerd in: Nieuws

Vakblad

Vakblad Grensoverschrijdend Werken nr 64

Het Vakblad Grensoverschrijdend Werken is een nieuwe, onafhankelijke informatiebron voor actuele ontwikkelingen en achtergronden op het gebied van internationale arbeid. De onderwerpen zijn: fiscaliteit, sociale zekerheid, arbeidsrecht, migratierecht, pensioen, vermogensrecht en familierecht. Het heeft een insteek gericht op de actualiteit.

Nog geen abonnement?

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken?

Neem een abonnement

Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Log in

Geavanceerd zoeken

Met een abonnement kunt u geavanceerd zoeken en heeft u volledig toegang tot alle artikelen.

Geavanceerd zoeken

Laatste nieuws