Kamerbrief inzake o.a. belastingplan 2025 en alternatieve dekking 30%-regeling

Geschreven door: <a href="https://www.grensoverschrijdendwerken.nl/author/redacteur1/" target="_self">Marco Wijnberg</a>

Geschreven door: Marco Wijnberg

22 april 2024

De Staatssecretaris van Financiën heeft op 16 april 2024 de Tweede Kamer geïnformeerd over de Fiscale Beleids- en Uitvoeringsagenda van het kabinet. Hiermee geeft hij inzicht in belastingbeleid en voorgenomen wetstrajecten voor dit jaar. Daarnaast gaat de Staatsecretaris in op alternatieve dekkingsopties waarmee diverse aangenomen amendementen kunnen worden teruggedraaid (waaronder de wijzigingen aan de 30% regeling). Voorlopige conclusies van de evaluatie van de 30% regeling worden verwacht op 1 juni. Alternatieve maatregelen die minder schadelijk uitpakken voor de economie kunnen evt. in het Belastingplan 2025 in wetgeving worden omgezet.

Bron: Ministerie van Financiën, 16 april 2024

Voor de volledige inhoud dient u in te loggen

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken? Sluit een abonnement af. Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Sluit een abonnement af

Aanmelden voor bestaande gebruikers
Loading...
   
Gepubliceerd in: Nieuws

Vakblad

Vakblad Grensoverschrijdend Werken nr 64

Het Vakblad Grensoverschrijdend Werken is een nieuwe, onafhankelijke informatiebron voor actuele ontwikkelingen en achtergronden op het gebied van internationale arbeid. De onderwerpen zijn: fiscaliteit, sociale zekerheid, arbeidsrecht, migratierecht, pensioen, vermogensrecht en familierecht. Het heeft een insteek gericht op de actualiteit.

Nog geen abonnement?

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken?

Neem een abonnement

Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Log in