De informatiebron voor actuele ontwikkelingen en achtergronden over internationale arbeid

Kennisgroepstandpunt – excessief lenen en verdragstoepassing

Geschreven door: <a href="https://www.grensoverschrijdendwerken.nl/author/bastiaan/" target="_self">Bastiaan Didden</a>

Geschreven door: Bastiaan Didden

4 juni 2025

De kennisgroep IBR IB niet-winst/LB/PH aanslag heeft een standpunt ingenomen ter zake van een internationale excessief lenen-situatie. Meer concreet of/en in hoeverre het heffingsrecht door Nederland onder een belastingverdrag (in casu met België) kan worden geeffectueerd. Effectuering zou in strijd komen met de goede verdragstrouw. Eveneens wordt ingegaan op de consequenties voor de opgelegde conserverende aanslag in casu.

Bron: kennisgroepen.belastingdienst.nl, KG:041:2025:4, 28 mei 2025

Voor de volledige inhoud dient u in te loggen

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken? Sluit een abonnement af. Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Sluit een abonnement af

Aanmelden voor bestaande gebruikers
Loading...
   
Gepubliceerd in: Nieuws

Vakblad

Vakblad Grensoverschrijdend Werken nr 64

Het Vakblad Grensoverschrijdend Werken is een nieuwe, onafhankelijke informatiebron voor actuele ontwikkelingen en achtergronden op het gebied van internationale arbeid. De onderwerpen zijn: fiscaliteit, sociale zekerheid, arbeidsrecht, migratierecht, pensioen, vermogensrecht en familierecht. Het heeft een insteek gericht op de actualiteit.

Nog geen abonnement?

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken?

Neem een abonnement

Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Log in