Kennisgroepstandpunt: nettolooncorrectie en ‘tax equalization’-afspraak: hoe verwerken in payroll en IB?

Geschreven door: <a href="https://www.grensoverschrijdendwerken.nl/author/bastiaan/" target="_self">Bastiaan Didden</a>

Geschreven door: Bastiaan Didden

7 maart 2025

In een kennisgroepstandpunt wordt onder meer middels een cijfermatig voorbeeld uitgewerkt wat de consequenties zijn in de loonbelasting en inkomstenbelasting bij de verwerking van een nettolooncorrectie als gevolg van toepassing van een ‘tax equalization’-afspraak ter zake van een inwoner van Nederland

Bron: kennisgroepen.belastingdienst.nl, KG:041:2025:02, 6 maart 2025

Voor de volledige inhoud dient u in te loggen

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken? Sluit een abonnement af. Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Sluit een abonnement af

Aanmelden voor bestaande gebruikers
Loading...
   
Gepubliceerd in: Nieuws

Vakblad

Vakblad Grensoverschrijdend Werken nr 64

Het Vakblad Grensoverschrijdend Werken is een nieuwe, onafhankelijke informatiebron voor actuele ontwikkelingen en achtergronden op het gebied van internationale arbeid. De onderwerpen zijn: fiscaliteit, sociale zekerheid, arbeidsrecht, migratierecht, pensioen, vermogensrecht en familierecht. Het heeft een insteek gericht op de actualiteit.

Nog geen abonnement?

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken?

Neem een abonnement

Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Log in