Nieuw belastingverdrag Nederland – België is nog niet aanstaande

Geschreven door: <a href="https://www.grensoverschrijdendwerken.nl/author/carlodouven/" target="_self">Carlo Douven</a>

Geschreven door: Carlo Douven

13 januari 2021

Het nieuwe belastingverdrag tussen Nederland en België schiet nog niet op. De verkiezingen in Nederland zorgen voor oponthoud. Een commissie grensarbeiders instellen om inkomenseffecten van een verdragswijziging onderzoek te doen is prematuur.

Bron: Belgische Kamer van volksvertegenwoordigers,13 januari 2021

Voor de volledige inhoud dient u in te loggen

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken? Sluit een abonnement af. Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Sluit een abonnement af

Aanmelden voor bestaande gebruikers
Loading...
   
Gepubliceerd in: Nieuws

Vakblad

Vakblad Grensoverschrijdend Werken nr 64

Het Vakblad Grensoverschrijdend Werken is een nieuwe, onafhankelijke informatiebron voor actuele ontwikkelingen en achtergronden op het gebied van internationale arbeid. De onderwerpen zijn: fiscaliteit, sociale zekerheid, arbeidsrecht, migratierecht, pensioen, vermogensrecht en familierecht. Het heeft een insteek gericht op de actualiteit.

Nog geen abonnement?

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken?

Neem een abonnement

Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Log in