De informatiebron voor actuele ontwikkelingen en achtergronden over internationale arbeid

Rekenhulp kan leiden tot lagere revisierente

Geschreven door: <a href="https://www.grensoverschrijdendwerken.nl/author/carlodouven/" target="_self">Carlo Douven</a>

Geschreven door: Carlo Douven

27 maart 2018

Met de rekenhulp revisierente kan uitgerekend worden of het wettelijke uitgangspunt van een revisierente van 20% wel juist is. Als de uitkomst van de berekening lager is dan 20%, moet rekening gehouden worden met het lagere percentage. Dit is bijvoorbeeld van belang bij conserverende aanslagen ter zake van pensioenen en lijfrenten, afkoop van een lijfrente of pensioen etc.

Bron: Belastingdienst.nl, 1 maart 2018

Voor de volledige inhoud dient u in te loggen

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken? Sluit een abonnement af. Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Sluit een abonnement af

Aanmelden voor bestaande gebruikers
Loading...
   
Gepubliceerd in: Nieuws

Vakblad

Vakblad Grensoverschrijdend Werken nr 64

Het Vakblad Grensoverschrijdend Werken is een nieuwe, onafhankelijke informatiebron voor actuele ontwikkelingen en achtergronden op het gebied van internationale arbeid. De onderwerpen zijn: fiscaliteit, sociale zekerheid, arbeidsrecht, migratierecht, pensioen, vermogensrecht en familierecht. Het heeft een insteek gericht op de actualiteit.

Nog geen abonnement?

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken?

Neem een abonnement

Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Log in