Schumacker-leer leidt voor inwoner Frankrijk tot faciliteiten in Nederland

Geschreven door: <a href="https://www.grensoverschrijdendwerken.nl/author/carlodouven/" target="_self">Carlo Douven</a>

Geschreven door: Carlo Douven

10 februari 2021

Een inwoner van Frankrijk heeft een in Frankrijk belaste AOW-uitkering van 13.676. Zijn pensioen is in Nederland belast. Het in Frankrijk belaste inkomen is te gering om in Frankrijk volledig faciliteiten en de belastingvrije som te gelde te maken. Dan moet Nederland (ook) faciliteiten verlenen.

Bron: Rechtbank Zeeland-West-Brabant, 28 januari 2021, ECLI:NL:RBZWB:2021:359

Voor de volledige inhoud dient u in te loggen

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken? Sluit een abonnement af. Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Sluit een abonnement af

Aanmelden voor bestaande gebruikers
Loading...
   
Gepubliceerd in: Nieuws

Vakblad

Vakblad Grensoverschrijdend Werken nr 64

Het Vakblad Grensoverschrijdend Werken is een nieuwe, onafhankelijke informatiebron voor actuele ontwikkelingen en achtergronden op het gebied van internationale arbeid. De onderwerpen zijn: fiscaliteit, sociale zekerheid, arbeidsrecht, migratierecht, pensioen, vermogensrecht en familierecht. Het heeft een insteek gericht op de actualiteit.

Nog geen abonnement?

Wilt u meer lezen en altijd op de hoogte zijn van de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van grensoverschrijdend werken?

Neem een abonnement

Heeft u al een abonnement, dan kunt u uiteraard inloggen.

Log in